USD: 5,7280 TL
Tüm Ürünler
Üye Girişi
Üye Ol
Sepetim 0 Sepetiniz Boş

Sepetinizde Ürün Bulunamadı

 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON

GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON

 • Fiyatı: 211,02 TL
 • KDV Dahil Fiyatı 249,00 TL
 • Tavsiye Edilen SK Fiyatı 221,57 TL + KDV
 
Sepete At
Genel Özellikler
Entegre Telesekreter Yok
Arayan numarayı gösterme Var
Renkli Ekran Var
Işıklandırılmış Tuş Takımı Var
Telefon Rehberi Hafızası 150 Hafızalı
Bekleme Süresi 200 Saat
Konuşma Süresi 18 Saat
Arayan son numara hafızası Son 25 Numara
Ahizesiz Konuşma Yok
Sms Gönderme/ Alma Var
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON
 • GIGASET A540 DECT SİYAH TELEFON

Gigaset A540 Siyah Dect Telefon

Iyi tasarima deger verenler için fonksiyonel bir telefon. Gigaset A540, bir sabit hat telefonunda ihtiyaciniz olan her özellige sahiptir. Bu kablosuz telefon kullanici dostu teknolojiyi güzel tasarimla birlestirir. Armonik sekli ve kullanisli özellikleri herhangi bir yasam alani için tamamlayici bir parçadir. Gigaset A540'in görsel cazibesi ayrica genis, yüksek kontrastli ekrani ve renk seçimine sahip isik için de geçerlidir.

Yasam tarziniza uyacak ayarlar Bu harika seçeneklerle telefonunuzu istege uyarlayin
96 x 64 piksel, genis, 1.8” (32 x 34 mm [genislik x yükseklik]) yüksek kontrastli renkli ekranin ve ekran isigi için dört renk seçeneginin görsel tadini çikarin. Kisisel melodi ve ekran rengiyle özel kisiler VIP çagri olarak ayarlanabilir-böylece sevdiklerinizin sizi aradigindan emin olabilirsiniz. Telefon cihazinda 20 ve baz istasyonunda alti zil sesi arasindan seçim yapabilirsiniz.

Ihtiyaciniz olan her özellik- ve hepsi bu! Kullanim kolayligi için vazgeçilmez telefon özellikleri
Gigaset A540 kablosuz telefon, bir sabit hat telefonunda ihtiyaciniz olan her özelligi sunar. Isimler ve numaralarla 150'ye kadar kisi için yeterli depolama alanina sahip, kullanimi kolay telefon rehberinden faydalanabilirsiniz. Ekran, kullanisli bir çagri bildirimi olarak telefon numarasini ya da ismi gösterir.

Sessizligin keyfini yasamayi seçin Rahatsiz edilmek istemediginizde zil sesini devre disi birakin
Bir zamanlayici ile zil sesinizi devre disi birakmak için gündüz/gece modunu kullanin, böylece telefonunuz tarafindan rahatsiz edilmeden uyuyabilirsiniz. Bir yakininizin sizi bulmasi gerekmesi ihtimaline karsi VIP çagrilariniz etkin durumda korunur. Ayrica, isimsiz çagrilari engelleyebilirsiniz, böylece arayan kimligi olmayan çagrilar sadece görsel olarak bildirilir.

Duymak isteyeceginiz ses Ayarlanabilir ses düzeyi ayarlarina sahip, muhtesem HSPTM sesin tadini çikarin
Gigaset A540 kablosuz telefonla ile çoklu görevler kolaydir: bir taraftan muhtesem HSPTM sesle, eller serbest görüsmelerinizin tadini çikarirken, diger taraftan yapmakta oldugunuz her türlü isleme devam edebilirsiniz. Ayrica, ahize ve ayni zamanda eller serbest modu için bes ses düzeyi arasindan seçim yaparak ortaminiza ve kisisel tercihinize uyacak sekilde ses düzeyini ayarlayabilirsiniz.

ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve radyasyon yaymaz Gigaset A540 enerji tasarrufu saglar ve çevre dostudur
Gigaset A540'in enerji tasarrufu saglayan güç kaynagi daha az elektrik tüketir, böylece hem çevre hem de cüzdaniniz için dosttur. Tüm Gigaset kablosuz telefonlar gibi, bu telefon da aralarindaki mesafeye bagli olarak telefon cihazindan baz istasyonuna verici gücünü azaltir. Ayrica, sadece ECO Mode'u seçerek Gigaset A540'in baz istasyonunun verici gücünü % 80 azaltabilirsiniz. Ayni zamanda, radyasyon yayamayan ECO Mode Plus telefon bekeleme modundayken verici gücünü kapatir.

Daima erisilebilir Gigaset A540A mesajlarinizi alir
Bir entegre telesekreterle Gigaset A540A sabit hat telefonu 20 dakikaya kadar kayit süresine sahiptir-böylece asla önemli bir mesaji kaçirmadiginizdan emin olabilirsiniz. Hem telefon aygiti hem de baz istasyonu araciligiyla telesekreterin kullanimi kolaydir. Yeni mesaj bildirimleri telefon aygitinda ve baz istasyonunda gösterilir.

Ekstra telefon cihazlari ekleyin Gigaset A540, üç telefon cihazina kadar genisletilebilir
Ihtiyaçlariniza göre ekstra telefon cihazlari ekleyerek Gigaset A540 analog telefon sisteminizi daha fazla erisilebilir yapabilirsiniz. Maksimum üç ek telefon cihazi ekleyebilir ve bunlari evde ya da ofiste farkli odalara kurabilirsiniz. Bu sadece hayatiniza fonksiyonel bir unsur eklemekle kalmaz, ayni zamanda yasam alaniniza güzel bir tasarim zenginligi de getirir.